UC Worldpay (7.x-1.3) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: no
pa: ਨਹੀਂ
