UC Worldpay (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Transaction ID
pl: ID transakcji

en: yes
pl: tak

en: List
pl: Lista

en: Log
pl: Dziennik

en: unknown
pl: nieznane

en: None
pl: Brak

en: edit
pl: edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: no
pl: nie

en: Amount
pl: Ilość

en: Address
pl: Adres

en: Postcode
pl: Kod pocztowy

en: Callback URL
pl: Zwrotny adres URL

en: Both
pl: Oba

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Screen
pl: Ekran

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Payment methods
pl: Metody płatności

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Card type
pl: Typ karty

en: Delete payment method
pl: Usuń metodę płatności
