UC Worldpay (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: yes
ps: هو

en: List
ps: لړ

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: no
ps: نه

en: Both
ps: دواړه
