UC Worldpay (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Transaction ID
si: ගණුදෙණු අංකය

en: yes
si: ඔව්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Log
si: ලොග එක

en: edit
si: සංස්‌කරණය
