UC Worldpay (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: yes
sq: po

en: List
sq: Lista

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: no
sq: jo
