UC Worldpay (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: delete
ta: நீக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: List
ta: பட்டியல்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு
