UC Worldpay (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Transaction ID
tr: İşlem kodu

en: yes
tr: evet

en: List
tr: Liste

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: unknown
tr: bilinmeyen

en: None
tr: Hiçbiri

en: edit
tr: düzenle

en: Default
tr: Varsayılan

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: no
tr: hayır

en: Amount
tr: Miktar

en: Address
tr: Adres

en: Both
tr: İkisi de

en: American Express
tr: Amerikan Express

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: Payment methods
tr: Ödeme yöntemleri

en: Credit card
tr: Kredi Kartı

en: Card type
tr: Kart türü
