UC Worldpay (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: yes
am: አዎ

en: List
am: ዝርዝር

en: edit
am: አስተካክል

en: Default
am: ነባሪ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Error
am: ስህተት
