UC Worldpay (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: yes
ca: sí

en: List
ca: Llistat

en: Log
ca: Registre

en: unknown
ca: desconegut

en: None
ca: Cap

en: edit
ca: edita

en: Default
ca: Per defecte

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Amount
ca: Import

en: Address
ca: Adreça

en: Postcode
ca: Codi Postal

en: Both
ca: Ambdós

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament

en: Payment methods
ca: Mètodes de pagament

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Card type
ca: Tipus de targeta
