UC Worldpay (7.x-1.4) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: delete
fil: tanggalin

en: Status
fil: Kalagayan

en: yes
fil: oo

en: List
fil: Listahan

en: edit
fil: wastuhin

en: Default
fil: Pamantayan

en: Error
fil: Mali
