UC Worldpay (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Status
hi: अवस्था

en: PayPal
hi: पेपैल

en: Transaction ID
hi: लेनदेन आईडी

en: yes
hi: हां

en: List
hi: सूची

en: Log
hi: गतिविधि संदेश

en: unknown
hi: अज्ञात

en: None
hi: कोई नहीं

en: edit
hi: संपादन करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Error
hi: त्रुटि

en: no
hi: नहीं

en: Address
hi: पता

en: Both
hi: दोनों

en: Machine name
hi: मशीन नाम
