UC Worldpay (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Log
kk: Журнал

en: None
kk: Ешқайсысы

en: edit
kk: түзету

en: Default
kk: Стандартты

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Error
kk: Қате
