UC Worldpay (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: PayPal
kn: ಪೇಪಾಲ್

en: Transaction ID
kn: ವ್ಯವಹರಿಸಿದ ಐಡಿ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Error
kn: ದೋಷ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Screen
kn: ತೆರೆ
