UC Worldpay (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: None
sl: Brez

en: edit
sl: uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Error
sl: Napaka

en: Machine name
sl: Strojno ime
