UC Worldpay (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: PayPal
ug: پايپال

en: List
ug: تىزىملىك

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Error
ug: خاتالىق

en: no
ug: ياق

en: Address
ug: ئادرېس
