UC Worldpay (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: yes
ast: Sí

en: List
ast: Llista

en: Log
ast: Rexistru

en: None
ast: Nengún

en: edit
ast: editar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Error
ast: Fallu

en: no
ast: non
