UC Worldpay (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Transaction ID
be: ID транкзацыі

en: yes
be: так

en: List
be: Спіс

en: Log
be: Журнал

en: None
be: Аніводны(ая)

en: edit
be: рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Error
be: Памылка

en: no
be: не

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Machine name
be: Машынная назва
