UC Worldpay (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: List
bn: তালিকা

en: None
bn: একটিও নয়

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
