UC Worldpay (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: yes
bs: da

en: List
bs: Izlistaj

en: None
bs: Nijedan

en: edit
bs: izmijeni

en: Address
bs: Adresa
