UC Worldpay (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Log
et: Logi

en: unknown
et: tundmatu

en: None
et: Puudub

en: edit
et: muuda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Error
et: Viga

en: no
et: ei

en: Amount
et: Kogus

en: Address
et: Aadress

en: Both
et: Mõlemad

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: Payment methods
et: Makseviisid

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Card type
et: Kaardi tüüp
