UC Worldpay (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Log
lv: Žurnāls

en: None
lv: Nav

en: edit
lv: labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Error
lv: Kļūda

en: no
lv: nē

en: Amount
lv: Summa

en: Address
lv: Adrese

en: Callback URL
lv: Atzvanes URL

en: Both
lv: Abi

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Payment methods
lv: Maksājuma veidi

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Card type
lv: Kartes tips
