UC Worldpay (7.x-1.4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: yes
mg: eny

en: List
mg: Lisitra
