UC Worldpay (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: yes
mn: тийм

en: List
mn: Жагсаалт

en: Log
mn: Лог

en: None
mn: Байхгүй

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Error
mn: Алдаа

en: no
mn: үгүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
