UC Worldpay (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: yes
ne: हो

en: List
ne: सूचि

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Error
ne: त्रुटि

en: no
ne: हैन

en: Machine name
ne: मशीन नाम
