UC Worldpay (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Transaction ID
oc: ID de transaccion

en: yes
oc: òc

en: List
oc: Listar

en: Log
oc: Jornal

en: unknown
oc: desconegut

en: None
oc: Pas cap

en: edit
oc: modificar

en: Default
oc: Per defaut

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: no
oc: non

en: Amount
oc: Montant

en: Address
oc: Adreça

en: Both
oc: Los dos

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Debug mode
oc: Mòde debug
