UC Worldpay (7.x-1.4) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: yes
os: ойы

en: List
os: Номхыгъд

en: None
os: Нæйы

en: Default
os: Æнæивд
