UC Worldpay (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: yes
ur: جی ہاں

en: List
ur: فہرست

en: Log
ur: لاگ

en: edit
ur: ترمیم

en: Default
ur: طے شدہ

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ
