Ueditor for wysiwyg (7.x-2.10) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Save
hr: Spremi

en: Appearance
hr: Izgled

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Unesi jednu stranicu po redu kao Drupal putanje. Znamenka '*' je višeznačna. Primjer putanje je %blog za blog stranice i %blog-wildcard za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Watermark Text
hr: Tekst vodenog pečata
