Ueditor for wysiwyg - 百度编辑器 (7.x-2.10) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Save
ja: 保存

en: Appearance
ja: テーマ

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ja: １行に１ベージとして、パスを入力してください。 <b>*</b> はワイルドカードとして使えます。 例えばブログページのパスを指定するには <b>%blog</b>、ユーザー別のブログは <b>%blog-wildcard</b> と入力してください。 また、フロントページを指定するには <b>%front</b> と入力してください。

en: Watermark Text
ja: 透かしテキスト

en: %filename is in use by another application.
ja: %filename は他のアプリケーションで使用されています。
