Ueditor for wysiwyg (7.x-2.10) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Save
nl: Opslaan

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Watermark Text
nl: Watermerktekst

en: %filename is in use by another application.
nl: %filename wordt gebruikt door een andere applicatie.
