Ueditor for wysiwyg (7.x-2.11) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Save
gl: Gardar

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Insira unha páxina por liña como rutas de Drupal. O carácter '*' é un comodín. Rutas de exemplo son %blog para a páxina de blogue e %blog-wildcard para cada páxina de blogue persoal. %front é a páxina principal.

en: Watermark Text
gl: Texto da Marca de Auga
