UEditor - 百度编辑器 (7.x-2.11) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Save
pt: Guardar

en: Appearance
pt: Aparência

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pt: Insira uma página por linha como caminhos Drupal. O caractér '*' substitui qualquer outro. Exemplos de caminhos são %blog para a página do blogue e %blog-wildcard para cada blogue pessoal. %front é a página principal

en: Watermark Text
pt: Texto para marca d'água
