Ueditor for wysiwyg (7.x-2.14) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Save
ar: حفظ

en: Appearance
ar: المظهر

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: أدخل مسارات دروبال: عنوان صفحة واحد في كل سطر. علامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. على سبيل المثال %blog هو مسار المدونات، %blog-wildcard لمدونة كل مستخدم. %front هي الصفحة الرئيسية.
