Ueditor for wysiwyg (7.x-2.14) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Save
lt: Saugoti

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Watermark Text
lt: Vandens ženklo tekstas

en: %filename is in use by another application.
lt: %filename naudoją kita aplikacija.
