Ueditor for wysiwyg (7.x-2.14) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Save
sk: Uložiť

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: Watermark Text
sk: Text vodoznaku
