Ueditor for wysiwyg (7.x-2.14) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Save
sv: Spara

en: Appearance
sv: Utseende

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Ange en sida per rad i form av Drupalsökvägar. Jokertecken är "*". Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan och %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Watermark Text
sv: Text för vattenmärke

en: %filename is in use by another application.
sv: %filename används av en annan applikation.
