UEditor - 百度编辑器 (7.x-2.14) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Save
uk: Зберегти

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: Watermark Text
uk: Текст водяного знаку

en: %filename is in use by another application.
uk: %filename використовується іншим застосунком.

en: Toolbars
uk: Панелі інструментів

en: Colorbox Settings
uk: Налаштування Colorbox
