Ueditor for wysiwyg - 百度编辑器 (7.x-2.15) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Save
nn: Lagre

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nn: Skriv inn eit sidenamn på kvar linje som Drualsti. Tegnet '*' tyder ein joker (kan vera kva som helst). Eit døme er %blog for bloggsidene og %blog-wildcard for kvar brukar sin blogg. %front er framsida.
