Ueditor for wysiwyg - 百度编辑器 (7.x-2.16) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: The configuration options have been saved.
ms: Opsyen-opsyen konfigurasi telah disimpan.

en: Save
ms: Simpan

en: Appearance
ms: Penampakan

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ms: Masukkan satu halaman per barisan sebagai laluan Drupal. Aksara '*' ialah kad bebas. Contoh laluan ialah %blog bagi laman blog dan %blog-wildcard bagi setiap blog peribadi. %front ialah laman utama.
