Ueditor for wysiwyg - 百度编辑器 (7.x-2.17) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Save
da: Gem

en: Appearance
da: Udseende

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Indtast én sti pr. linje som Drupal-stier. Brug '*'-tegnet som joker. Indtast f.eks. %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: Watermark Text
da: Vandmærke tekst
