Ueditor for wysiwyg - 百度编辑器 (7.x-2.18) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Save
eo: Konservu

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eo: Enmetu unu paĝon por lineo kiel vojoj de Drupalo. La '*' signo estas ĵokero. Ekzemplaj vojoj estas %blog por la bloga paĝo kaj %blog-wildcard por ĉiu persona blogo. %front estas la ĉefa paĝo.
