Ueditor for wysiwyg - 百度编辑器 (7.x-2.18) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Save
pl: Zapisz

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: Adres każdej strony wprowadza się w osobnej linii, podając ścieżki w formacie Drupala. Znak "*" zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykłady ścieżek: <em>%blog</em> dla strony z blogami i <em>%blog-wildcard</em> dla wszystkich pojedynczych blogów użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Watermark Text
pl: Tekst znaku wodnego
