Ueditor for wysiwyg - 百度编辑器 (7.x-2.19) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Save
he: שמירה

en: Appearance
he: מראה

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.
