UEditor - 百度编辑器 (7.x-2.23) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Save
et: Salvesta

en: Appearance
et: Välimus

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.
