UEditor - 百度编辑器 (7.x-2.26) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Save
lv: Saglabāt

en: Appearance
lv: Izskats

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Watermark Text
lv: Ūdenszīmes teksts

en: Colorbox Width
lv: Colorbox platums

en: Colorbox Height
lv: Colorbox augstums
