Ueditor for wysiwyg (7.x-2.5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Save
da: Gem

en: Appearance
da: Udseende

en: Watermark Text
da: Vandmærke tekst

en: %filename is in use by another application.
da: %filename bruges af en anden applikation.
