Ueditor for wysiwyg (7.x-2.5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Watermark Text
el: Κείμενο Υδατογραφήματος
