Ueditor for wysiwyg (7.x-2.5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Save
fi: Tallenna

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Watermark Text
fi: Vesileiman teksti

en: %filename is in use by another application.
fi: %filename on toisen sovelluksen käytössä.
