Ueditor for wysiwyg (7.x-2.5) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Save
fr: Enregistrer

en: Appearance
fr: Apparence

en: Watermark Text
fr: Texte en filigrane

en: %filename is in use by another application.
fr: %filename est utilisé par une autre application.
