Ueditor for wysiwyg (7.x-2.5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Save
pt: Salvar

en: Appearance
pt: Aparência

en: Watermark Text
pt: Texto para marca d'água

en: %filename is in use by another application.
pt: %filename está em uso por outra aplicação.
